Shinobi Gaiden

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klany shinobi, démoni či samuraiovia? RPG zameraná priamo na to. Plno akcie a adrenalínu neminie nikoho.


4 posters

    Územie klanu Kusunoki & Taki

    Ichiro
    Ichiro



    PROFIL POSTAVY
    Zaradenie: Shinobi
    Hodnosť: Jonin
    Profesia: Kapitán týmu

    Územie klanu Kusunoki & Taki - Stránka 3 Empty Re: Územie klanu Kusunoki & Taki

    Odoslať pre Ichiro Ne jún 03, 2018 9:33 am

    Usmejem sa na ňu pritom zahladím na roh miestnosti, kde som mal vystavenú rodinnú fotografiu. Rin, mňa, Kurika a Nekotu. Po správnosti by tam mal byť aj otec s mamou, no boh vie či ešte žijú. Zacítil som ako ma objala a čakal som iba na príležitosť aby prešla do hlbokého spánku - aby som mohol ísť sa popýtať za Nekotom, či sa dá niečo robiť s mojou situáciou.
    Kuriko
    Kuriko



    PROFIL POSTAVY
    Zaradenie: Shinobi
    Hodnosť: Jonin
    Profesia: Kapitán týmu

    Územie klanu Kusunoki & Taki - Stránka 3 Empty Re: Územie klanu Kusunoki & Taki

    Odoslať pre Kuriko Ne jún 03, 2018 10:27 am

    Karasu
    Dobehneme do lesa a Yamato svieti na cestu. No potom sa ma opyta tu otazku a ja sa kusok zarazim. "S-samozrejme to chce predsa kazdy" poviem ale nie uplne isto a na zaver si nepomozem ale zahladim sa do zeme a zvlastne sa zasmejem *dufam ze je slepy lebo tomuto neuveri* hovorim si v hlave ale potom sa nanho znovu pozrem a povzdychnem "chcel by som byt... ale skor co sa tyka tej liecitelskej stranky a chcem byt siln liecitel... citam o tom aj knihy a vsetko ale nie je nik kto by machcel ucit" zdvoverim sa mu a pokracujem dalej

    Aleo
    Poriadne sa obtocim okolo Ichiho a pomaly ale isto zaspim. Hlavu mam pri tom na jeho rameni nohy prepletene s jeho nohami a ruky ako chobotnica okolo jeho trupu.
    Yamato Akakage
    Yamato Akakage



    PROFIL POSTAVY
    Zaradenie: Shinobi
    Hodnosť: Pokročilý Genin
    Profesia: Žiadna

    Územie klanu Kusunoki & Taki - Stránka 3 Empty Re: Územie klanu Kusunoki & Taki

    Odoslať pre Yamato Akakage Pi júl 06, 2018 9:58 am

    FUJI
    "A skúšal si iné klany? Teda tie, ktoré ešte prežili?" opýtam sa Karasa, pritom pomaly idem po lesnej cestičke a vďaka môjmu ninpu som nám svietil na cestu. "Ja aj Raicho by sme chceli znovu oživiť naše klany, ale nejde to, keďže sme v podstate jediný preživší.." zamumlem. Stať sa Joninom a mať istú reputáciu vo svete ninjov, to je prvým cieľom, len tý šmejdi samurai, všetko kazia.. zamyslene pokračujem v ceste.

    ICHIRO, rodinný dom Kusunoki -> K Nekotovi -> späť dom
    Pocítil som ako si ma obmotá ako chobotnica. Chvíľu pozerám do steny. Toto, človek chce zájsť si po radu a nemôže teraz. Joj.. pomyslím si, pritom počkám až zaspí. Ovládať chakru, šlo by to rýchlejšie.. chňum.. po tom ako zaspí sa mi nejak - ani neviem ako - podarí vymotať zo zovretia a namiesto seba som tam položil plyšáka z Kurikovej izby. Nakoniec som vybehol z domu priamo do Nekotovej pracovne, kde som sa podozvedal zaujímavé veci. Po jednom čaju a bitke s jedným z jeho mčiek som sa nakoniec vrátil späť dom, so škriabancom na líci, ako ináč. Posadil som sa v izbe na stôl, pritom vzal jednu z máp a pozeral som naň. Hmm, liečitel pri jazere, ktoré má zvláštné účinky.. takže tak, jo? Len je blbé, keďže je to na nepriateľskom území.. kss, sú vážne všade strčený tý Samuraii a ninjovia z Kono, kur*a.

    Sponsored content


    Územie klanu Kusunoki & Taki - Stránka 3 Empty Re: Územie klanu Kusunoki & Taki

    Odoslať pre Sponsored content

      Similar topics

      -

      Práve je So september 21, 2024 3:22 am